קבלו עד 15% הנחה ביצירת הרשימה

בבייביפלוס אנחנו רוצים לוודא שאתם באמת מקבלים את מה שאתם רוצים עם רישום התינוקות שלכם. נדאג שתהיו מוכנים לתינוק כ-60 יום לפני תאריך לידתו. לכן, הלקוחות של בייביפלוס מקבלים כ-15% הנחה על כל המוצרים הנמכרים פה באתר.Baby-plus.co.il

 מתי אקבל את ההנחה?

תוכלו להשתמש בהנחה כ-60 יום לפני תאריך הלידה של התינוק. לינק למימוש ההנחה יופיע במסך רישום התינוקות שלכם ברגע שניתן יהיה להשתמש בהנחה. שימו לב שאם רישום התינוקות שלכם נוצר כ-30 יום לפני התאריך בו היתם אמורים לקבל את ההטבה לא תוכלו לקבל אותה.

 מתי אוכל להשתמש בהנחה?

תוכלו לנצל את ההנחה מתאריך הינתנה עד כ-6 חודשים לאחר תאריך הלידה של התינוק.

האם ההנחה שלי תקפה לכל הרכישות?

בייביפלוס מאפשרת לכם/ן להוסיף מוצרים מהמון חנויות לרישום אחד. ההנחה של רישום התינוקות בבייביפלוס תקפה רק על מוצרים הנמכרים ב Baby-plus.co.il. תוכלו לבצע רכישה אחת באתר שתכלול את כל המוצרים שאתם רוצים מבייביפלוס, בין אם הם מופיעים ברשימה שלכם או שלא.

ההנחה על הרישום שלכם תצא מתוקפה כ-6 חודשים אחרי תאריך הלידה המשוער של תינוקכם. ההנחה היא לשימוש חד פעמי ולא תקפה בתשלום עם כרטיסי מתנה, או עבור דמי משלוח ודמי טיפול. ההנחה של הרישום לא תשולב עם אף הנחה אחרת , ולא ניתן לתקף אותה לרכישות קודמות. כמו כן, לא ניתן להשתמש בהנחה בתשלום במזומן. יכולות לחול מגבלות נוספות.

 

תנאי שימוש:

  • הנחת רישום התינוקות תינתן כ-60 יום לפני מועד הלידה המשוער שהזנתם באתר, ותצא מתוקפה כ-180יום לאחר מועד הלידה המשוער. בייביפלוס שומרת לעצמה את הזכות לבטל את ההנחה בכל זמן נתון.
  • ניתן להשתמש בהנחת רישום התינוקות פעם אחת לרכישה אחת של עד כ-5000 ש"ח (עד כ-750 ש"ח הנחה).
  • הנחת רישום התינוקות תקפה על מוצרים הנמכרים באתר baby-plus.co.il בלבד. לא ניתן להשתמש בהנחה בחנויות או אתרים אחרים.