מדריכים

עגלת תאומים או עגלת אחים: כל מה שצריך לדעת לפני שקונים עגלה משולבת

 
 

תאומים הם תמיד חדשות טובות ומכופלות אבל יחד עם זאת, יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון (כפול). כשנודע לנו שאני הולך להיות אבא לתאומים, התחלתי לעשות מחקר על סוגי העגלות עבור האחים שבדרך, ואחת התלבטויות הגדולות שהיו לי בידיעה שאני הופך להיות מ- 'בעלה של המאמי' ל- 'אבא לשניים' היא- עגלה זוגית. אולי בכלל 2 עגלות יחיד קטנות? להשקיע בכבדה ביותר? האם ישיבה בעגלת תאומי מזכירה נסיעה ברכבת או ישיבה בשוטגאן?

 

אז חסכתי לך את המחקר, שלך בחשיפת המחקר שלי, הנה כל הסגנונות השונים של עגלות תאומים שיש לקחת בחשבון - והיתרונות והחסרונות של כל אחת מהן.

 

 

עגלות רוחביות (השוטגאן)

לתינוקות שלכם יהיה בעצם אותו נוף בזמן שהם גולשים באזורים חדשים ברכיבות אלו (אף אחד מהם לא יסתכל על העורף של השני!). לרוב הדגמים יש מושבים שניהם נשכבים, כך שהם עובדים עבור מנמנמים צעירים ותצפיתנים בוגרים. בנוסף, הם מספקים זמן חיבור איכותי כאשר הילדים יושבים זה ליד זה. עם זאת, יש מלכוד: הגוף הרחב של הדגמים הללו יכול להוות קושי בתמרון דרך חללים צרים, והוא לא יכנס דרך פתחים צרים.

עגלות רכבת

אם אתה גר בעיר צפופה, עגלת רכבת יכולה להיות הבחירה האטרקטיביות יותר עבורך. עגלות אלה בדרך כלל צרות כמו עגלה בודדת, ומכילים מושבים אחד אחרי השני, ולך יהיו לך פחות בעיות בתמרון דרך חללים צרים. החיסרון הגדול של עגלות אלה הוא בדרך כלל במשקל שלהן. לא שאני אומר שמשקל מהווה בעיה כלשהי, אבל העגלות האלה כבדות משמעותית מעגלות אחרות. חסרון נוסף הוא שכיבה מלאה של הכיסאות. לרוב בעגלות מסוג זה המשוב האחורי הוא היחידי שיכול להישכב במלואו. מניסיוני האישי, אחד הדברים החשובים בלהיות אבא לתאומים, הוא תמיד לתת להם תחושה של שוויון. אין ילד שאבא אוהב יותר, אבל הם צריכים לדעת ולהרגיש את זה. וכשתינוק אחד יושב בביזנס ומקבל נוף לאורך כל הנסיעה והשני שוכב כמו מסכן במושב האחורי עם הנוף לעורף של אחיו, המצב יכול ליצור המון בעיות בהערכה העצמית בעתיד.

 

עגלות ג’וגינג לאימון כוח

אם אתה חולם להוריד את הבטן (גם אם היא שם עוד מלפני ההריון), בהליכות כוח או ריצות קבועות לאורך הטיילת, עגלת ג’וגינג היא הבחירה שלך. למעשה, הם הכרח אם אתה רוצה להימנע משחיקה מוחלטת של הגב שלך בזמן אימון. לעגלות אלה יש ידיות גבוהות ואם אתה מוכן לשלם עוד קצת כסף הן גם מתכווננות. וגלגל קדמי מסתובב לפניות רכות.

 

עגלות ג’וגינג קלות

לא, זה לא אוקסימורון. העובדה שאתה אב לתאומים לא אומרת בהכרח שהעגלה שלך צריכה לשקול פי שניים. המשקל הממוצע של הדגמים הנמכרים ביותר בשוק היום הוא 9 קילוגרמים. יש לנו נטייה לחשוב שמה שקל יותר מאבד מהערך שלו, אבל אל תדאג! למרות שהן קלות יותר הן תומכות בדיוק ולעיתים אף יותר במטען היקר שלך!

 

עגלת תאומים משולבת (הבחירה שלי)

תכיר את הבחירה שלי

עגלת תאומים משולבת היא עגלה אלכסונית בעלת שני מושבים הפונים לכיוונים שונים הנפתחת מעגלת תינוק יחיד לעגלת שני אחים ב-3 קליקים פשוטים. העגלה מספקת נסיעה חלקה ועוברת בכל דלת סטנדרטית. למושבים אפשרות של סל או טיולון ובעלי אפשרות להסתובב כך שהילדים יוכלו לפנות לאותו כיוון או לכיוונים מנוגדים. סוג זה על עגלת תאומים נהדר עבור אבא שמחפש אפשרות קלת משקל שאינה תופסת יותר מדי מקום ברכב או בבית, מכיוון שהמושבים מתקפלים בצורה שטוחה מה שמקל על אחסונם כאשר אינם בשימוש.

תתכונן אחי כי הולך לבוא פה סוד - זה ממש לא משנה מה תעשה. בין שני אחים תמיד תהיה ההרגשה שהאחד קיבל פחות מאחיו, ואת זה אני כותב לך בתור אח סנדוויץ’ בין שתי אחיות. שיעור נוסף שעגלה הזו לימדה אותי הוא שגם בתאומים, כל אחד הוא מיוחד - אחת מהם לא נופלת לעייפות בתנועה בהשוואה לאחיה הישנוני שנרדם בשנייה שהעגלה זזה.

 

 

מדריכים אחרונים