מדריכים

חמישה 5 דברים שכדאי לדעת על בקבוק לתינוקי שלך

אנטומיית בקבוקי תינוקות בסיסית מ: א'-ת'

5 דברים שכדאי לדעת על בקבוק התינוק שלך.

 

בקבוקי תינוקות נראים פשוטים מאוד. נוזל נכנס פנימה, נוזל יוצא. וכולם שמחים ושבעים. אבל כשאתה עומד במעבר בחנות האהובה עליך ומנסה להבין איזה בקבוק התינוק שלך הכי יאהב , השינוי הקטן ביותר בפטמה יכול להרגיש כמו החלטה משמעותית. יחד עם כל מיני תכונות שיעזרו לתינוקך לעבור בין חזה לבקבוק או להילחם בקוליק, לא תמיד קל להבין מה ההבדל בין כל הבקבוקים האלה.

אז שיתפנו פעולה עם טומי טיפי בכדי לחלוק כמה מהיסודות של אנטומיית בקבוקי התינוק וכיצד הם משפיעים על חוויית ההאכלה של תינוקך.

טומי-טיפי-בקבוק-אנטומיה-v1

 

ABC של בקבוק תינוק רגיל

שסתום אנטי-קוליק: אולי שמתם לב לחור קטן על פטמת הבקבוק שלכם ואז כנראה התעלמתם ממנו כמו כולנו. אבל החור הזה באמת חשוב. זהו שסתום מיוחד המאפשר זרימת אוויר טובה יותר כך שהתינוק שלך לא לוגם בטעות חבורה של אוויר ומקבל כאבי גז לא נוחים. תוכלו למצוא את המסתם האנטי-קוליק הזה בפטמות ' קרוב יותר לטבע' של טומי טיפי , אך לא במערכת הבקבוקים המתקדמת שלהם נגד קוליק . (לאותו מערכת יש מערכת פנים שלמה שתסייע בזרימת האוויר, ולכן אין צורך במסתם האנטי-קוליק.)

טומי טיפי קרוב יותר לטבע 150 מ"ל בקבוק בקבוק

בקבוק: לבסיס הבקבוק של התינוק יש פונקציה פשוטה: להחזיק את הנוזל. אבל כנראה שמתם לב לתכונות עיצוב מסוימות המבדילות בקבוק אחד מהשני. לדוגמה, הצורה המעוגלת של טומי טיפי תוכננה לאחיזה ארגונומית יותר שעדיין טבעית וקלה לתפיסה.

אם כבר מדברים על כך, אם את מניקה והמחשבה להעביר חלב משקית לבקבוק נראית מרתיעה (כלומר, את חוששת לשפוך). את יכולה לבחור במערכת Pump-and-Go של Tommee Tippee המאפשרת לכם לעשות את זה בדיוק עם מחזיק שקיק בצורת בקבוק שחותך את המתווך.

 

טומי טיפי קרוב יותר לטבע צווארון ותמונת טיט

צווארון: היכולת להפריד בין החלקים השונים בבקבוק, מאפשרת לך לנקות את הבקבוק בקלות. חשוב מכך, זה מה שמונע מחלב להיתקע בסדקים . הצווארון על הבקבוק מחבר את הפטמה לבקבוק עצמו ויוצר חותם כדי שחלב לא יימלט. אבל כשמגיע הזמן לנקות, פשוט תפרידו הכל והכניסו אותו למתלה העליון של המדיח שלכם.

אינדיקטור לקצב זרימה : למרות שחלק מהפטמות עשויות להיראות זהות, יש הבדל זעיר מאוד שיכול להשפיע על רמת הנוחות הזרימה. 

קצב זרימה הוא המהירות בה החלב זורם מהבקבוק. תינוקות צעירים זקוקים לקצב זרימה איטי יותר ואילו תינוקות מבוגרים יכולים להתמודד עם קצב זרימה מהיר יותר. בכדי לעזור לך לעקוב, טומי טיפי צירף מספר על גבי כל פטמות הבקבוקים שלהם שיאמר לך בדיוק כמה מהר הנוזל יזרום. ככל שהמספר קטן יותר, כך הזרימה איטית יותר. 

למערכת האנטי-קוליק המתקדמת שלהם, מסומנת על ידי הדפסת המילים "אנטי-קוליק" על הבקבוק והפטמה. כי כשאתה עייף בשעה 3 לפנות בוקר, לפעמים אתה פשוט צריך את זה מאוית עבורך.

תמונה של פטמת טומי טיפי

פטמה: אם את מניקה, סביר להניח שהתינוק שלך רגיל לפטמה שהיא, טוב, מעוצבת כמו שלך. אז הגיוני שגם בקבוקים מעוצבים יותר כמו חזה אנושי (הם קצת יותר שטוחים ורחבים יותר מהבקבוקים שההורים שלך כנראה השתמשו בך). ובעוד שזה נראה כאילו תכונות העיצוב על הפטמות הן שרירותיות, בבקבוקי טומי טיפי יש אדווה פטנטית המאפשרת לפטמה להתגמש ולהמתח יותר כמו חזה אנושי. מומלץ להחליף את פטמות הבקבוקים אחת לחודשיים (ובהחלט להחליף אותם בהקדם האפשרי אם הם פגומים, חלשים או שננשכו על ידי שיניים זעירות).

בחירת בקבוק המתאים לתינוק שלך

בקבוקים עברו דרך ארוכה מאז האכילו אותנו כתינוקות. ולמרבה המזל זה אומר שחוויית האכלה הרבה יותר טובה עבור הקטן שלך. למעשה, כאשר טומי טיפי עשה מחקר שנערך בקרב 1,200 תינוקות, מעל 90% קיבלו את בקבוק 'קרוב יותר לטבע' בשלושת הניסיונות הראשונים. כך שלמרות שזה עלול להרגיש שיש מיליון בחירות שונות במעבר הבקבוק, אף אחד מהם לא צריך להרגיש מאיים. לפחות, עכשיו שאתה יודע מה לחפש.

Tommee Tippee Closer to Nature Bottle - $19.99.\\

מדריכים אחרונים