העבר את העכבר על התמונה להגדלה

מכשיר למניעת שכחת ילדים ברכב – Bebecare Easy Tech

משלוח מהיר עד הבית שלך, חינם ברכישה מעל 299 ש"ח (לא כולל ריהוט)
הבאנו את המוצרים הטובים במחירים הכי נוחים שיש בשוק ותנאי משלוח נוחים

השתמשי בקופון ברכישה ראשונה: BP4K9XZK

במלאי
299 
+

בעולם של היום, אנשים הופכים להיות עסוקים יותר ודעתם מוסחת על ידי ביצוע דברים שונים במקביל. מערכת הבטיחות של מכשיר BebèCare Easy Tech מבית Chicco נוצרה במיוחד כדי להזכיר להורה כאשר דעתו מוסחת על ידי שיחת טלפון או כל תרחיש אחר, כי הילד עדיין יושב בכיסא הבטיחות ברכב, כאשר הוא יוצא מחוץ לרכב.

  • מכשיר בטיחות זה חיוני להבטחת בטיחות מקסימלית לילדכם בזמן שהם ישובים ברכבכם.
  • גם שמכשיר הטלפון נמצא בשימוש לשיחת טלפון או לכל אפליקציה אחרת, מכשיר BebèCare Easy Tech ממשיך לפעול ולשלוח התראות בהתאם.
  • האפליקציה זמינה להורדה עבור אנדרואיד ו- iOS מאפשרת לכם ליצור חשבון משלכם ולקבל התראה מיידית בכל פעם שאתם משאירים את ילדכם לבד ברכב.
  • השימוש במכשיר זה מעניק אך ורק תמיכה, לעולם אין לעזוב את ילדך ברכב ללא השגחה!
  • ניתן להשתמש במכשיר זה בכל מושב בטיחות ובכל רכב.

 

איך המכשיר פועל:

המערכת פועלת באמצעות אפליקציה בטלפון החכם. המכשיר מתחבר לטלפון החכם באמצעות חיבור  Bluetooth. יש לוודא תמיד כי יש חיבור לאינטרנט (רשת סלולרית או Wi-Fi) כמו כן יש לאפשר גישה מתמדת למיקום מכשיר הטלפון הנייד באמצעות הרשאות מיקום GPS.

המכשיר קטן ונתפס על רצועות בטיחות של כיסא הבטיחות או חגורת הבטיחות של הרכב באזור כתפי הילד! המכשיר אינו מפריע לחגירת הילד בכיסא הבטיחות באמצעות רצועות הבטיחות של הכיסא /חגורת בטיחות של הרכב.

פשוט מחברים את המכשיר לרצועת הבטיחות של הכיסא/ חגורת הבטיחות של הרכב, דורכים אותו להפעלת המערכת, ויוצאים לדרך!

לאחר שהגעת ליעד, יש להוציא את הילד ממושב הבטיחות, לפתוח את המכשיר על מנת לנטרל אותו.

המכשיר כולל 3 דרגות התראה:

במכשיר 3 דרגות התראה שונות הכוללות התראה ויזואלית והתראה קולית כאשר מכשיר הטלפון החכם מתרחק מהרכב.

במקרה של אי נטרול המכשיר לאחר שתי התראות אלו, מופעלת התראה דרגה 2 על ידי שליחת הודעת SMS למספרי החירום שנקבעו מראש עם המידע על המיקום גיאוגרפי של הרכב.

 

התראה דרגה 0: משך ההתראה 3 דקות.

במקרה וההורה עוזב את הרכב ביחד עם המכשיר הנייד, והתינוק נשאר ברכב, ומתרחק מס’ מטרים מהרכב. מכשירChicco BebèCare מזהה שהמכשיר הטלפון מתרחק לאחר מס’ מטרים (זה משתנה ממכשיר טלפון אחד לשני בהתאם לעוצמת ה-Bluetooth, בשלב זה תשלח הודעה ראשונית דרך האפליקציה. מרגע זה יש לנהג זמן של 3 דקות לחזור לרכב, ללא כל צורך לדאוג וללא אזעקות. ברגע שמתקרבים חזרה למכשיר בטווח של ה-3 דקות, ההתראה נפסקת והאפליקציה חוזרת לעבוד רגיל. ההתראה נפתחת כחלון במכשיר הנייד בצבע כתום, עם שעון הסופר לאחור את הדקות.

 

התראה דרגה 1: משך ההתראה 40 שניות.

התראה זו מופעלת בסוף 3 הדקות של התראה דרגה 0. החלון הופך לאדום ומלווה בצליל חזק המתריע על המצב. התראה ניתנת להשתקה תוך 40 שניות. החזרת הטלפון הנייד לכיוון הרכב אינה עוצרת את האזעקה. יש ללחוץ על כפתור “STOP” באפליקציה כדי להשבית את האזעקה.

 

התראה דרגה 2: פעולה זו מופעלת ברגע בו לא הושתקה ההתראה בדרגה 1.

האפליקציה שולחת התראה באמצעות הודעת SMS לכל אנשי הקשר עם מספרי החירום שהוגדרו מראש (מינימום 3, מקסימום 5). ההודעה כוללת את שם הילד, תאריך ושעה עם כל הפרטים עם קישור למיקום גיאוגרפי שבו נמצא הרכב עם הילד.

  • השימוש במכשיר Chicco BebèCare easy-tech מעניק רק תמיכה. לעולם אין לעזוב ילד ללא השגחה ברכב! השימוש במוצר יעשה בהשגחת מבוגר בלבד.
  • השימוש במוצר זה אינו מחליף בשום צורה את פיקוח ואחריות הורה / נהג או כל מבוגר המטפל בתינוק.
  • אין להשתמש במוצר בשום אופן אחר מלבד האופן המוצג במדריך הוראות שימוש של Chicco BebèCare easy-tech

תאימות אלקטרומגנטית:
המכשיר נבחן ונמצא עומד בכל דרישות התקן הישראלי.
המכשיר נמצא מתחת לרף הקרינה המירבי שמותר על פי התקן הישראלי 961 חלק 10 “תאימות אלקטרומגנטית: הנחיות אחידות הנוגעות לאישור כלי רכב מהיבטים של תאימות אלקטרומגנטית”, או תקנתE.C.E 10  או הנחיית E.E.C2014/30/EU.


מדיניות החזרה ייחודית למכשיר 
Chicco BebèCare Easy Tech

בהמשך למדיניות ההחזרה 
יש להדגיש תנאים ייחודיים לגבי החזרת מוצר זה.
ניתן להחזיר את המוצר תוך 14 יום מתאריך הרכישה המצויין על גבי החשבונית, ובלבד שלא נעשה שימוש במוצר.
פתיחת האריזה המקורית לכשלעצמה אינה נחשבת שימוש במוצר.
שימו לב כי במידה ונעשה שימוש כלשהוא במוצר לרבות הפעלתו ובפרט צימוד של המכשיר לחשבון משתמש ע”י סריקת ה- QR Code, לא ניתן יהיה לבטל את העסקה ולהחזיר את המוצר וזאת מבלי לגרוע מהאמור בחוק או כל תקנה רלוונטית וזאת ע”פ דין.

הוראות שימוש (BebeCare-Easy-tech-Manual.pdf, 3,112 Kb) [הורדה]