עבודה בבייביפלוס

מקום נפלא לעבוד בו

בין אם זה מענה טלפוני ללקוחות או פתרון בעיה טכנית מאתגרת, כל אחד בבייביפלוס מקגיש את עצמו לעזרה ותמיכה בהורים במסע ההורות. אנו שואפים ללמוד ולתמוך אחד בשני, אנו כנים ומלאי מוטיבציה, ואנחנו עובדים בקצב המאפשר גדילה לאורך זמן.

 

עקרונות הליבה שלנו

אכפתיות תמידית

דאגה להיום, ותכנון למחר. מה זה אומר כעקרון ליבה: חשיבה על העתיד, תכנון והוצאה לפועל. ראש גדול. להיות עובדים קשובים, חדשניים המקדמים רעיונות ופתרונות חדשים.

העובדים שלנו

הסביבה הנכונה לאנשים הנכונים. מה זה אומר? יצירת סביבת עבודה מלאת מוטיבציה, מגוונת ואינקלוסיבית בה אנשים יכולים להנות מעבודתם ולהנות אחד עם השני.

קבלת החלטות נכונות לטווח ארוך

אנו מקבלים החלטות שקולות, מושכלות וחשובות, ואנו מאמינים שכל אחד בצוות, בלי קשר לתפקידם, יכולים לתת תרומה משמעותית.

למה כדאי לכם להצטרף אלינו?

הצוות שלנו משרת לקוחות עם דיוק ומהימנות כי הם סומכים עלינו לעזור להם כל פעם. האנשים שלנו הם חדשניים ויצירתיים, וחושבים מעבר לבעיות של היום, ומגיעים לפתרונות של מחר. אנו נשענים על התחרות בתחום ומחפשים לעקוף את כל המתחרים שלנו באמצעות עזרה ומתן שירות להורים מכל רחבי הארץ.

עבודה בבייביפלוס

סופ"ש משמע אושר ושקט
אנחנו עובדים בשביל לחיות ולא חיים בשביל העבודה. זה אומר שאנחנו לא עובדים בשעות הלילה וגם לא בסופי שבוע. אנחנו גם מציעים יום חופשה בתשלום אחד כל חודש, בלי קשר לימי החופשה שלך.

ימי חופשה בתשלום
החיים לא צפויים, נצלו את ימי החופשה בתשלום שלכם לכל מה שתצטרכו - בין אם זה חופשה, אירוע משפחתי, או יום כיף אישי.

פרסים על ביצועים

התקדמנו מעבר לגישה המסורתית של הערכת ביצועים לגישה חדשה יותר. גישה זו מאפשרת לכל העובדים לקבל משוב מהיר מהמנהל, על בסיס מתמשך, לאורך השנה. המשוב המיידי עוזר לעובדים להיות הגרסה הכי טובה שלהם, תוך כדי שהם מתקדמים בקריירה שלהם איתנו.

 

יתרונות גמישים

בחרו ממגוון רחב של יתרונות שיקדמו את סגנון העבודה שלכם - בין אם זה עבודה מרחוק, במשרד, או משהו ביניהם.